nastrojova-ocel-kulatina-prirez-www

Dodávky ocelí

- z tuzemských a zahraničních partnerských hutních skladů
- z výrobních závodů , kovárny, válcovny
- materiálů z dovozu včetně dopravy k zákazníkovi


Atypické dodávky - díky rozsáhlé partnerské síti jak v ČR tak v zahraničí jsme schopni zajistit dodávku atypických druhů materiálů
Dodávky "just in time" v případě okamžité potřeby materiálu jako náhradu za poškozený nebo jinak znehodnocený kus při výrobě nabízíme z našich skladových zásob řešení v podobě dodávky "just in time" a to v co nejkratším termínu.
 

blok-nastrojove-oceli-www

Dělení vlastního materiálu - nabízíme dělení materiálu dodaného zákazníkem. Max hmotnost kusu 5000 kg.
 

Spektrometrová zkouška - možnost ověření chemického složení materiálu spektrometrem včetně vyhotovení protokolu ke složení materiálu.
 

Zajištění posudků – zajištění nezávislých posudků k ověření kvality dodaného materiálu od akreditovaných zkušeben
 

Atestová dokumentace – k odebranému materiálu dodáváme na vyžádání atestovou dokumentaci dle EN 10204/3.1B
 

valsteel-doprava-pro-www

Doprava – dodání materiálu do místa určení dle realizujeme buď vlastními vozy , nebo přepravní službou s možností dodání v termínu 1-2-5 dnů. Doprava materiálu do max.hmotnosti 12000 kg.

Naše technické možnosti – materiál určený pro dělení na pásových pilách , možno dělit o max. hmotnosti kusu 5000 kg, max. rozměr 800x1240 mm.

Chemické složení - odpovídá ČSN nebo DIN normám, případně označení W.Nr. U ušlechtilých nástrojových ocelí mikrostruktura dle DIN 17350, mikročistota dle DIN 50602. Materiály jsou testovány ultrazvukovou zkouškou, vyhovující normě SEP1921-84 nebo ČSN 015042, 015043.


Dodací podmínky – Materiál je dodáván dle přání zákazníka nadělen na požadované rozměry.